Автор Тема: QR кодовете - една инцидентна дискусия  (Прочетена 11249 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dizzle

• Странник
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: QR кодовете - една инцидентна дискусия
« Отговор #30 -: Февруари 12, 2018, 05:45:08 pm »
Здравейте на всички в тази позабравена тема. Исках да споделя нещо, което ми се случи вчера. Имам племенница на 4г и вчера ми беше на гости с родителите си. Накратко - казаха ми че я е страх от баркодовете и особено много от QR кодовете (разбира се на тях им е смешно) и не иска да спи в спалнята си, понеже някъде там имало етикет с такъв. Самата ми племенница каза, че се опитвали "да я гушкат", като заспи и тя ги бие за да се махнат. Имал съм многократно такива изживявания със недобронамерени същества, които се опитват да ме "гушкат" или направо стискат в граничната зона между будност и сън /особено силно изявени при прием на анти-хистамини в един период/. Детето все още предполагам има наченки на ясновидство или просто границата е по-тънка. Има толкова много, което не виждаме и е скрито зад нещо толкова банално и разпространено (и задължително..). Това за мен е отличен пример, колко сме ограничени и потънали в материята и как може да ни се влияе без дори да подозираме.(друг чудесен пример дава Щайнер за въздействието на ароматите и свързаните с тях свръхсетивни същества) След тази случка бих казал, че кодовете са един вид черно магьосничество, окултни символи, които прокарват влиянията на определени духовни същества, целящи да обсебят човека. За някой може да звучи, като детски измислици, но факта, че лично аз съм имал подобни изживявания ме накара да споделя и тук :)