Автор Тема: Лечебен глад личен опит и резултати  (Прочетена 643 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kosi

• Застояващ се
  • Публикации: 170
    • Профил
Здравейте хора от дълги години страдам от една кожна екзема която ме мъчи, преминах през какво ли не.Едва тази година след като напълно възстанових черния си дроб започнах през февруари да следвам инструкциите за глад на пол брег и лидия ковачева.Резултата загубих доста килца което за мене е кофти понеже съм доста слаб, но ето и положителните резултати.

Първото ми гладуване беше само 10дена 1-2плода на ден и малко вода.Общо взето това беше за да свикна и да мога повече.По време на гладуването без да преувеличавам изхрачих около един леген слуз която напираше да излиза от мене.

Втория курс които почнах след 2седмици почивка беше 20дена.

1вата седмица само 1-2плода и чай или вода,последните 7дена само вода .Слуз вече не храчих, но усещах че мисля ясно доста по-ясно отпреди, не бях отпаднал и нямах никакви болки.Обаче на 14тия ден така ме заболя стомаха сякаш някой ме ръга със нож.След като се изходих няколко часа след това излезе от мене един 14санта червей еееккк.Червеи значи а казах си и като ги почнах клизми със чeсън,пих горчив пелин, баш по-време на гладуването, още 2-3пати ме заболя стомаха ама всеки път излизаха най-различни извънземни.След края на чистенето им езика ми взе да порозовява и екземата да се прибира, след 2-3дена почвам още един 20дневен курс защото още съм леко зачервен на някои места но те са 50% по-малко отпреди.Иначе за храната вие си го знаете жива храна никакви преработени глупости. па може и 30 дена да гладувам и ще пиша пак какво е било този път ще бъде най-вече вода.Защо Исус е гладувал 40 дена не е било за кеф нали?Може и някоя чакричка да отворим па и нещо друго добро да стане.А да пърхута на главата и той сериозно намаля.Въобще глада е сериозен лечител. ;D

Като мина следващия курс пак ще пиша какво е станало.
« Последна редакция: Май 04, 2018, 09:05:32 pm от Kosi »

Стопанина

• Чистач
  • Тукашен
  • Публикации: 3768
  • Вечно на Път...
    • Профил
    • От извора
Re: Лечебен глад личен опит и резултати
« Отговор #1 -: Май 04, 2018, 09:20:15 pm »
Успех!

Следи внимателно състоянията си - физически, емоционални и умствени, - защото всичко си идва с рисковете. Дозата прави отровата/вредата, а това важи и за гладуването.
„Важно е било и ще бъде винаги важно само онова, което е необходимо за благото не на един човек, а на всички хора.“ - Лев Толстой