Автор Тема: Докога ще се мълчи че не само ни тровят но и убиват?  (Прочетена 790 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kosi

• Застояващ се
  • Публикации: 159
    • Профил
Преди седмица започнах терапията на макс герсон за цялостно възстановяване, намерих си село откъдето да си купувам органични продукти.Резултата 10годишното ми нелечимо според лекарите кожно заболяване започна да се отдръпва.Искам най-отговорно да заявя че масовия фермер във България пройзвежда храна която разболява и убива, водата от чешмата не става за пиене преди пречистване да може и да изглежда чиста но не е.Но най-лошото е че нито един българин не излиза пред народа и не казва хора тровят ни убиват ни разболяват ни от рак!!! ето това това и това ви убива ето този този и този е виновен.Защо хората мълчат???

Амбициран съм веднага щом съм на 100% здрав ще изляза и ще разкатая фамилията по телевизиите на всички "фермери" доктори, онколози и хирурзи които режат хора без да има нужда.Какво е казал Христос за тези които си мълчат?"А ти понеже си нито топъл нито студен те изплювам от устата си." Спрете да мълчите борете се. :)

Twis7

• Изворчанин
  • Странник
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Re: Докога ще се мълчи че не само ни тровят но и убиват?
« Отговор #1 -: Януари 09, 2018, 10:49:41 am »
Хората мълчат, защото никой не вижда истината, че ни тровят и убиват. За наша радост все повече хора си отварят очите. А който ги отвори започва да търси чиста вода от планиниските извори и чиста храна по селата. Защо ли ?

За мен е много трудно да си намирам чиста храна, дори на село, съседите ми отглеждат растения, със съмнителен произход на семената. Като ги попитам, защо не събират семената от реколтата, ми казват, че не стават за засаждане и предпочитали да си купят други  ::)

Та, затова напролет всичко ще си отглеждам сам.

Успех с терапията:)
няма да се пра'йш, няма да забравиш

Agora

• Постоянен
  • Публикации: 277
    • Профил
« Отговор #2 -: Януари 12, 2018, 02:19:17 am »
Преди седмица започнах терапията на Макс Герсон за цялостно възстановяване, намерих си село, откъдето да си купувам органични продукти. Резултатът - 10-годишното ми нелечимо според лекарите кожно заболяване започна да се отдръпва.

Майка ми излекува тежка многогодишна екзема по ръцете с класическа хомеопатия, чиста храна, хранителни добавки, психотерапия за 6 месеца.
Потърси отговори в Антропософската медицина и ГНМ. Препоръчвам книгата на Олаф Кооб - "Болната кожа".
"Запазете правото си да мислите, защото дори да мислите погрешно е по-добре, отколкото да не мислите изобщо." - Хипатия

Kosi

• Застояващ се
  • Публикации: 159
    • Профил
« Отговор #3 -: Януари 12, 2018, 10:45:41 pm »
На терапията герсон съм от 1седмица и заболяването ми вече е почти напълно изчезнало.Така наречените хомеопати и идея си нямат как да лекуват общия метаболизъм на тялото и черния дроб.Поне на тези от Варна на които съм ходил със тея хапове дето ги дават не ставаше нищо.Както е казал хипократ нека храната бъде вашето лекарство там е разковничето въпреки че съм на вегитариянско хранене от 3години не можех и грам да се излекувам защото е трябвало да помогна и на черния си дроб блъскан със отрови от макдоналдс маргарини от деството и сладоледи.Нито един лекар не обърна внимание на това което говорех като ям определени неща се изприщавам  има ли значение питам лекарите и те не няма мамицата им мръсна и глупава.Щом ударно започнах да лекувам черния дроб със coffee enemas, изключих специфични храни за моето заболяване които нито лекар не ми каза да спра, и започнах да приемам органична храна нещо което пак нито един лекар не препоръча започнах да се оправям скорострелно.От пъпа ми излезе топче пластмаса  >:( И всичко това е открито от Макс Герсон още през 1958г.Спасил е невероятно много хора от рак и всякакви други болести.А ние във България още разчитаме на лекари със знания от каменната ера обучавани от идиоти. <>:|