Автор Тема: Искате ли да работя на пълен работен ден за вас?  (Прочетена 48318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

danielz

• Изворчанин
  • Наминаващ
  • *
  • Публикации: 50
    • Профил
Re: Искате ли да работя на пълен работен ден за вас?
« Отговор #135 -: Декември 20, 2016, 11:38:40 am »
Това е чудесна новина! Давай напред с пълна сила.

Стопанина

• Чистач
  • Тукашен
  • Публикации: 3745
  • Вечно на Път...
    • Профил
    • От извора
« Отговор #136 -: Септември 29, 2017, 04:47:08 pm »
Ако някой се чуди защо от понеделник няма материали в блога, работя по нов разказ, който е повече от наполовина готов. Но е с голям обем, както този за Дневника на сватовника (и в същия лек и забавен дух), изисква още доста работа, но съм се посветил на нея. И когато я приключа, ще наваксам с 50-ина страници за четене накуп.
„Важно е било и ще бъде винаги важно само онова, което е необходимо за благото не на един човек, а на всички хора.“ - Лев Толстой

Стопанина

• Чистач
  • Тукашен
  • Вечно на Път...
    • Профил
    • От извора
« Отговор #137 -: Май 03, 2018, 02:33:20 pm »
През следващите един-два месеца публикациите в блога ще станат по една или две на седмица. Честотата ще зависи от темпото, с което превеждам GA-332 („Социалното бъдеще“, последния непревеждан цикъл за ТСО). От досегашните си преводи съм забелязал, че преводът на лекция ми отнема три дни, но се налага и четвърти за редактиране.

Успоредно с работата си по превода, през тези два месеца ще очаквам и анализирам обратната връзка от тестовите читатели на „Свитъците“.
„Важно е било и ще бъде винаги важно само онова, което е необходимо за благото не на един човек, а на всички хора.“ - Лев Толстой

Стопанина

• Чистач
  • Тукашен
  • Вечно на Път...
    • Профил
    • От извора
« Отговор #138 -: Май 16, 2018, 11:40:13 am »
Преводът на третата лекция ще се позабави. Тези дни имах проблеми с едната котка и се стигна до операция. А снощи и днес от новините вероятно сте разбрали за бедствието в Плевенско, тамошното ми село е най-засегнато, има щети и у нас, така че трябва спешно да обърна внимание.

Стопанина

• Чистач
  • Тукашен
  • Вечно на Път...
    • Профил
    • От извора
« Отговор #139 -: Май 17, 2018, 08:21:42 pm »
Благодаря за предложенията за помощ. Положението на село е стабилизирано. Сменени са счупените керемиди на къщата и навесът е изграден наново. Има и други щети, но не са спешни за отстраняване.

Утре официално остарявам с още една година и не знам дали ще мога да превеждам, но от другата седмица, ако не възникне друга непридвида гадост, продължаваме със Социалното бъдеще.